Biz orijinal Team Quest adamlarıyız.

Hepsini bir araya getirdim ve tüm bölümü benim etrafımda toplamanız gerekiyorsa, ben hazırım.

""Mutluyum ve kariyerimde bölümün yüzü olmak istediğim bir aşamadayım."" diye devam etti. ""Becerilerime ve her şeyin bir araya gelebileceğine inanıyorum ve neler yapabileceğimi göstermeye hazırım.""

Budd kafeste kendini kanıtlamaktan fazlasını yaptı ve Nogueira’ya karşı son maçı bugüne kadarki en baskın maçıydı.

DAHA: DAZN’a katılın ve yılda 100’den fazla dövüş gecesi izleyin

Bir süperstar yetenekte bir bölüm oluşturacak ve bir terfinin temel taşı olarak gösterilecek özgeçmişe, becerilere ve özelliklere sahip, hevesli bir çöpçü olmak dışında; sonuçta o bir Kanadalı dövüşçü.

Şimdi, nihayet Coker and Co. ile oturup 2019 ve sonrası için işleri düzeltip sıraya koyduktan sonra, Budd kafese geri çekilip unvanını bir kez daha savunup onu inşa etmeye devam etmek için gün sayıyor. miras

""Çok acayip harika – her zamankinden daha fazla kıçı tekmelemeye hazırım ve her zamankinden daha fazla acıkmaya hazırım, ”dedi sonunda bir kavga çıkması ve bölümün nereye gideceğini bilmesi. ""Benim için bu, kariyerimin geri kalanında bıraktığım mirasla ilgili, ki bu o kadar da uzun değil. Dört dövüşlük bir anlaşma imzaladım ve Bellator ile dört harika dövüş yapmayı planlıyorum ve bu çok iyi hissettiriyor. Gelecek için heyecanlıyım.""

Her etkinlikten önce Under the Radar, bölümlerinde büyüme potansiyeli gösteren ve savaşa girerken yeterince ilgi görmeyen, geleceği parlak bir yeteneğe dikkat çekecek.

İsim: Olga RubinKayıt:5-0 genel; 3-0 Bellator MMADivision: FeatherweightTeam: Titan Fighter

Tüy siklet şampiyonu Julia Budd şu anda bir sonraki rakibi yok ve Cumartesi günü Dublin’de kazandığı bir zaferle Olga Rubin’in bu yıl Bellator MMA altını için “The Jewel” ile karşılaşma fırsatını yakalaması oldukça olası.

Bu hafta sonu Bellator 217’nin 3Arena’ya inmesiyle gerçekleşecek olan “SBG Ireland vs. The World” eşleşmelerinden bir diğerinde Sinead Kavanagh ile karşılaşması planlanan Rubin, bunun yerine, rakibini yendikten sonra ilk kez Bellator kafesine geri dönen Iony Razafiarison ile karşılaşacak Kavanagh’ı sakatladı ve bu ayın başlarında Cindy Dandois’e karşı bölünmüş bir karar zaferinden çıktı.

DAZN’e katılın ve yılda 100’den fazla dövüş gecesi izleyin

Bu seride bir tema haline geldiği gibi, bir veya iki kalite galibiyetiyle şampiyonluk için savaşma potansiyeline sahip herhangi bir dövüşçü dikkatimi çekecek ve onları dikkatinize sunmamı isteyecek ve bu özellikle dövüşçü soru yenilmedi ve kariyerlerinin en büyük galibiyetini aldı.

Geçen sefer Rubin, Dandois karşısında oybirliğiyle aldığı bir galibiyetle Belçikalı gazinin dört maçlık galibiyet serisini sonlandırdı. Bu koşu sırasında, “Battlecat” The Ultimate Fighter’ın en son sezonunda rekabet etme fırsatı için seçmelere katıldı ve oyuncu kadrosuna alınmadığı bilindiğinde MMA topluluğundan büyük destek aldı.

Dandois, yıllar boyunca karşılaştığı en tanınmış isimlerin çoğuna karşı mücadele etmiş olmasına rağmen, tehlikeli bir kıdemli ve Rubin gibi nispeten deneyimsiz, yükselen bir yeteneğin tümen merdivenlerini tırmanırken yenmesi gereken kesin dövüşçü tipi ve “Büyük” olmaya devam ediyor. Bad” testi Kasım ayında sorunsuz geçti.

Dandois ile kafese atlamak, önceki dört rakibi aralarında bir profesyonel görünüşe sahip olan Rubin için rekabette önemli bir adım attı, ancak yine de galibiyetle ayrıldı ve 29-27, 30-26 ve 30-27’lik skorlar kazandı. Tel Aviv’deki yargıçlardan.

Şimdi, iki yıl önce Bellator kafesindeki ikinci sınıfından bu yana Avrupa bölgesel devresinde kıdemli yarışmada üçlü galibiyet kazanan Razafiarison’a karşı adım atmaya hazırlanıyor.

34 yaşındaki Rubin için başka bir zorlu sınav – kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu bilen ve 29 yaşındaki yenilmez rakibinden daha zor durumlara maruz kalan daha deneyimli, daha deneyimli bir düşman.

Bununla birlikte, bu, Rubin’in meşru bir unvan yarışmacısı olma potansiyeline sahip olup olmadığını veya tamamen rakipsiz muhalefeti ve kıdemli boyun eğme uzmanını geride bırakarak bu kadar ileri gidip gitmediğini görmek için başka bir muazzam fırsat.

Rubin’in birkaç ay önce Dandois’e karşı kazandığı açık zafer, şapkasında kesin bir tüy ve çok uzak olmayan bir gelecekte şampiyonluk altını için çok iyi mücadele edebileceğinin güçlü bir göstergesi ve umutları da onun gerçeğiyle destekleniyor. Titan Fighter’da sağlam bir ekiple antrenman yapıyor.

Dünyanın en tanınmış İngiliz takımlarından biri olmasa da, Londra merkezli kadroda eski BAMMA ağır sıklet şampiyonu ve iki kez Bellator rakibi Stuart Austin ve artan UFC ufak tefek Nathaniel Wood ile Bellator 217 rakibi Luis Gonzalez yer alıyor.

Bir dövüşçüyü kariyerlerinin en önemli anlarına nasıl hazırlayacağını bilen bir ekiple çalışmak çok önemlidir ve hem Austin hem de Wood’un Britanya bölgesel devresinin en üst seviyesinde elde ettikleri şampiyonluk başarısı göz önüne alındığında, Rubin’in de içinde olduğunu söylemek güvenli. Güzel eller.

Razafiarison, yedi profesyonel başlangıcında yalnızca bir kez kaybetti ve bu, Bellator 139’da (26 Haziran 2015) oybirliğiyle “The Pink Ranger” Bryanna Fissori’ye karar verdiğinde geri döndü. Bu dövüşü kısa sürede ve Dandois ile karşılaştıktan sadece birkaç hafta sonra bir faktör olsa da, doğal horoz ağırlığı Rubin’in şimdiye kadar karşılaştığı en eksiksiz ve yetenekli dövüşçü olmaya devam ediyor.

Ve Rubin bu hafta sonu boyunca yenilmezlik rekorunu koruyabilirse, seçeneklerin az olması ve Budd’ın muhtemelen geri dönmeye istekli olması nedeniyle tüy sıklet bölümündeki potansiyel rakipler listesinin başına geçtiğini görmek şaşırtıcı olmaz. Temmuz ortasında Talita Nogueira karşısında bir stopaj galibiyeti topladıktan sonra rafa kaldırıldıktan sonra kafes.

Dövüş kartında nerede konumlandıklarına veya onlar hakkında ne kadar az bilgi sahibi olduğunuza bakılmaksızın, şampiyonluk altını için mücadelenin zirvesindeki savaşçılar dikkatinizi talep ediyor ve Dublin’de bu hafta sonu Rubin, izlemeniz gereken potansiyel yarışmacı. 

NEW YORK — Chael Sonnen, 2011 sonbaharında Lyoto Machida ile savaşmaya hazırlanmanın ne kadar sinir bozucu olduğunu hatırlıyor.

""O gece antrenmana gittim (kavga yapıldı), koç Clayton [Hires] ile çalıştım. Bir plan yapmaya başladık ve her şey berbattı."" Sonnen, Sporting News’e söyledi. ""Clayton bile, ‘Aman Tanrım, bu tarz (Machida’nın). Hadi çözelim, bu gece başlayalım.’""

DAHA FAZLA: DAZN’a katılın ve 14 Haziran’da Bellator 222’de Chael Sonnen ile Lyoto Machida’yı izleyin

Bu dövüş ertesi sabah iptal edildi. Sonnen, UFC başkanı Dana White’ın, Sonnen ve Machida’nın farklı ağırlık sınıflarında olduğu için maça devam etmek istemediğini söyledi.

Yaklaşık sekiz yıl sonra ve şimdi Bellator MMA altında savaşan Sonnen, Machida’nın anlaşılması zor, karate temelli anlaşılması zor stiliyle tekrar başa çıkmakla görevlendirildi… ve bu onu hala deli ediyor.

""Beni deli ediyor,"" Sonnen, Salı günü Viacom’un Times Meydanı’ndaki ofislerinde düzenlediği Bellator basın toplantısında Machida’nın sağında sadece birkaç metre oturduğunu söyledi. ""Bütün kavgalarını gördüm. Kimse güreşçilerle dövüşmek istemez. Gerektiğinde onlarla savaşırsın. Güreşçi katili gibi.""

""[Pazartesi] gecesi sabahın 3’üne kadar onu izledim,"" ekledi. ""Neden kimsenin bu mesafeyi kapatıp ona elini sürmediğini anlayamıyorum. Bu zor bir şey.""

Sonnen’in 14 Haziran’da Madison Square Garden’daki Bellator 222 ana etkinliğinde DAZN’de canlı olarak Machida ile karşılaştığında çözmeye çalışacağı karmaşık bir bulmaca. 

Sonnen genellikle zamanının bir kısmını bir basın toplantısı sırasında müstakbel rakibini dürterek ve savaşa doğru inşa edilecek zihinsel savaşın zeminini hazırlayarak savaşçı kürsüsünde geçirir. O salıdan hiçbiri yoktu; Sonnen gitmeyeceğini bile söyledi. ""Machida ile herhangi bir çatışma üretmek"" çatışmalarına yol açar.

Yine de, her zaman beyin suikastçısı olan 42 yaşındaki Sonnen, onu bu dövüşte motive eden bir faktöre sahip. Her ikisi de Machida’nın mağlup ettiği Team Quest stabil arkadaşları Randy Couture ve Dan Henderson adına intikam almak istiyor.

""Oh, evet, bu çok büyük bir şey,"" Sonnen SN’ye söyledi. ""Biz orijinal Team Quest adamlarıyız. Sadece üçümüz vardık.""

""Benim için önemli,"" ekledi. ""Randy Couture’un dişini kırdı. Randy’nin son dövüşüydü. Belki bu Randy’yi rahatsız etmiyor ama beni rahatsız ediyor.""

40 yaşındaki Machida, bunu, Sonnen’in dövüş için kendini kandırmasının bir yolundan başka bir şey olarak görmezlikten geliyor.

""Hepimiz bunun olmadığını biliyoruz çünkü sadece ben ve Chael olacak."" Machida dedi ki, ""ama elbette kendisi için bu mücadeleyi haklı çıkarmak istiyor.""

Eğer ""Amerikan Gangsteri"" girebilir ""Ejderhanın"" Couture’un Nisan 2011’de ve Henderson’ın Şubat 2013’te başaramadığı şeyi başarabileceğini düşünüyor.

""İçeri girebileceğime bahse girerim, onu ele geçirebilirim."" dedi Sonnen kendinden emin bir şekilde. ""Onu bir kez indirirsem, [o zaman] dövüşü değiştiririm. Kalktığında, zil çalsa da, o da çabalasa, farklı bir dövüşçü olacak ama onu oraya götürmem gerekiyor.”

Chael Sonnen, Lyoto Machida’nın anlaşılması zor stilini bozuyor ve onu savaşmaya devam ettiren şey hakkında yorum yapıyor. pic.twitter.com/6alwYcqPOP

— Sporting News Fights (@sn_fights) 9 Nisan 2019

Yıllar önce dağılan ana etkinliği düzenleme fırsatı verilen Machida ve Sonnen’in 40’lı yaşlarında hala savaşmalarının farklı nedenleri var.

Aralık ayında Rafael Carvalho’ya karşı ayrı bir galibiyetle gelen Machida (25-8) genç dövüşçülere ilham vermek istediğini söylüyor.

""Bunun dünyaya verebileceğim katkı olduğuna inanıyorum – artık kendilerine inanmayan birçok genç adam uyanmalı ve hala yapabileceklerini görmeli."" dedi. ""Benden küçükler. Ben 40 yaşındaysam ve yapabildiysem, sen de yapabilirsin.""

DAHA: DAZN’a katılın ve yılda 100’den fazla dövüş gecesi izleyin

Ekim ayında Fedor Emelianenko’ya ilk turda TKO kaybı yaşayan Sonnen (31-16-1), hala nihai bir başarı peşinde koşuyor.

""Bak, bu sporda hedeflerime asla ulaşamadım,"" sayan dövüşçünün Michael Bisping, Mauricio Rua, Wanderlei Silva ve Quinton’ı yendiğini söyledi ""öfke"" Jackson. ""Gurur duyduğum güzel anlar yaşadım ama 9 yaşımdan beri tek bir hedefim var o da dünya şampiyonu olmaktı.""

""Pek çok doğru adamı yendim,"" o devam etti, ""ama onları yanlış zamanda yendim.""

Machida’yı 14 Haziran’da yenmek, Sonnen’in tadını çıkaracağı hiç olmadığı kadar geç bir zafere işaret edecekti.

New York’ta Cuma gecesi Bellator MMA ve Scott Coker hakkında harika olan her şeyin bir vitriniydi ve şirket MMA alanında sundukları eğlenceli kırışıklıklar için alkışlanmayı hak ediyor.

Her zaman eleştirilecek unsurlar olacak olsa da, Bellator 222 dünyada Coker tarafından işletilen bir şirkete sahip olmanın ne kadar harika olduğunu vurgulayan kartlardan biriydi çünkü UFC’ye rekabet sunmanın yanı sıra, eski Strikeforce patronu her zaman işleri karıştırmanın ve daha da ilginç hale getirmenin bir yolunu bulur. Coker, turnuvalardan ortak tanıtıma ve tarihsel olarak ortaya çıkan yetenekleri sergileme konusunda çok iyi bir iş çıkarmaya kadar, hayranlara genellikle ezici bir aynılık hissi veren bir ortamda biraz farklı bir şey vermenin bir yolunu buluyor.

DAZN’a katılın ve yılda 100’den fazla dövüş gecesi izleyin

Ve Cuma akşamı etkinliğinde, Bellator MMA’nın şimdi masaya getirdiği gerçekten eğlenceli şeylerden biraz vardı. Bu nedenle, The Remix’in bu sayısı yalnızca o etkinliğe ve bu promosyona adanmıştır… bir nevi.

Kyoji Horiguchi şu anda spordaki en iyi dövüşçü mü?

Bu fikri küçümsemeden ve reddetmeden önce, arkanıza yaslanın ve Montreal’de UFC 186’da Demetrious Johnson’a karşı “çok erken” unvanını kazanmasından bu yana Japon yıldızın neler yaptığına bakın:

UFC yarışını bitirmek için üç ardışık galibiyet, eski şampiyonluk rakibi Ali Bagautinov’a karşı bir zafer de dahil olmak üzere Rizin FF bayrağı altında arka arkaya dokuz zafer, Ian McCall’ın dokuz saniyelik bir nakavt olması ve Darrion Caldwell’e karşı promosyonun küçük siklet unvanını kazanmak için bir boyun eğme galibiyeti de dahil olmak üzere dokuz ardışık zafer Oybirliği ile karar Bellator 222’deki rövanşta Caldwell’i yenerek promosyonun horoz siklet kemerinin de art arda 13 zafer, iki şampiyonluk, 2017 Rizin FF Bantamweight Grand Prix’si olduğunu iddia etti

Böyle bir listede en üst sıralarda yer almak için çok iyi durumda olan bir dizi başka dövüşçü var, ancak Cuma gecesi Caldwell’i kazanmasıyla Horiguchi, küresel sterlin sıralamasına dahil olmak ve en iyi dövüşçü olarak 1xbet web giriş kabul edilmek için davasını açtı. şu anda sporda.

UFC’nin ortak promosyonla ilgilenmemesi utanç verici çünkü 28 yaşındaki göz alıcı Henry Cejudo ile “Çifte Şampiyona Karşı Çifte Şampiyon” mücadelesi, dürüst olmak gerekirse, şu anda oradaki en ilgi çekici eşleşme ve öyleymiş gibi geliyor. her türlü eğlenceli ol. Octagon’da yollarının hiç kesişmemesi ve UFC’nin Horiguchi’nin yürümesine izin vermesi talihsizlik, ancak bu Rizin’in yararına oldu ve artık Bellator horoz siklet şampiyonu olduğu için orada da yılda en az bir kez yarışmak zorunda.

Bazıları, Horiguchi’nin, devam eden başarı koşusu sırasında alt ettiği çeşitli rakiplere yaptıklarını en iyi UFC yıldızlarına karşı yapamayacağını kesinlikle tartışacaktır, ancak Bellator şampiyonunu sırtından ve onu yenen tek adamdan yeni çıktı. son yedi yılda çok çabuk yüzleştiği tüm zamanların en iyilerinden biri.

Muhtemelen şu anda spordaki en iyi dövüşçü değil, ancak başlamaya değer bir konuşma çünkü Horiguchi’nin gidişatı, önümüzdeki birkaç yıl içinde davasını güçlendirmeye ve herkesin hiyerarşideki yerini sorgulamaya devam edecek. .

Chael Sonnen: Modern bir MMA öncüsü

Chael Sonnen, Cuma gecesi Lyoto Machida’ya ikinci turda kaybetmesinin ardından MMA’dan emekli olduğunu duyurdu ve son on yılın en etkili ve önemli kariyerlerinden birine yaklaştı.

Bir şampiyonluk* kazanmadan ve kafesin içinde ve dışında damalı bir sicile rağmen, Sonnen’in spor üzerindeki etkisi yadsınamaz.

(*Sonnen, Paulo Filho’yu yendikten sonra WEC orta sıklet unvanını almalıydı; şampiyonun kilo kaybetmesi onun suçu değil)

UFC’deki ilk çıkışını kaybettikten sonra Sonnen, orta sıklet bölümündeki en iyi yarışmacı olarak kendini damgalamak için üç kez kazandı. UFC 109’da Nate Marquardt’ı kazanmasının ardından kendinden emin ve saygılıydı, bu da son dokuz yılda yaşananları daha da etkili kılıyor.

UFC Haziran ayında Vancouver’a girdiğinde, Sonnen “Amerikan Gangsteri” kişiliğini benimsemişti – çöp konuşan, aşırı özgüvenli, gerçekliğin çizgilerini bulanıklaştıran ve birçok kişinin beklediği şeyi orantısız bir dövüşe dönüştüren yarışmacı Görülmesi gereken bir kin maçına başlangıçta çok az ilgi gösteren Anderson Silva’ya karşı. Silva, Nogueira Kardeşler ve bir bütün olarak Brezilya’ya sözlü saldırılarını hazırlarken Len Denton gibi Kuzeybatı Pasifik fikstürlerinden ödünç alarak MMA’ya profesyonel güreş tarzı promosyonlar getirdi.