I tak z tego powodu widzimy wiele bezsenności.

Zacznijmy od prostych i łatwych w użyciu narzędzi, które są niezbędne do walizki, samochodu, biura domowego, parku, piwnicy, podwórka lub gdziekolwiek indziej wymagana jest „wyskakna siłownia”, w tym najlepsze artykuły Wcześniej napisałem lub odkryłem, jak używać każdego elementu sprzętu.

-kettlebell

-jumprope

-wód plecak

-Weighted vest

-Training mask

-Powerlung

-Hand Grip Trainer

-Neuro-Grips

-Elastyczne rurki

-monster Band

-sspension Pasek

-slider płytki

-rings

–Blood przepływ pasy o ograniczeniach przepływu

-Unterwater Audio Player

Strony

12next ›Ostatnie» Cała treść tutaj jest tylko do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Nowe badania sugerują, że wcześniejsze jedzenie może pomóc Ci schudnąć. Odżywianie Diva wykopuje się w kontrowersjach.

autorstwa Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 14 maja 2013 4-minutowy readepisode #235 Play Pause Słuchaj Czy ma znaczenie O której godzinie jesz? Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

żywieniowe diva Monica Reinagel rozmawia o jedzeniu przed snem i utratę masy ciała

wideo z odżywianiem Diva Monica Reinagel rozmawia o jedzeniu przed snem i utratę masy ciała

Jestem pewien, że słyszałeś porady „zjeść śniadanie Jak król, lunch jak książę i kolacja jak biedak. ” Wiele osób uważa, że ​​wieczorem jest zdrowsze. W rzeczywistości jedną popularną sztuczką utraty wagi nie jest wcale nie jeść niczego po 20:00, pomimo faktu, że nasze szczyty apetytu wieczorem ..

Zobacz także: czy jesteśmy ciężko przekąski ?

Jakie jest to uzasadnienie? Z tego samego powodu wierzą, że jeśli pójdą do łóżka wkrótce po zjedzeniu obiadu, energia z jedzenia, które właśnie zjedzili, będzie przechowywana jako gruba. Ale tak naprawdę to działa.

Nie można „odejść” dużego posiłku

, po jednej rzeczy, traktuje twoje ciało do 2 godzin, aby strawić jedzenie i obrócić się Jest to energia do funkcji biologicznych. Jeśli wstaniesz ze stołu i wybrać się na 45-minutowy spacer, nie zużywasz jedzenia, które właśnie zjadłeś-większość z nich nawet nie opuści żołądka. (Nie wspominając już o tym, że przeciętny posiłek zawiera 500 do 800 kalorii, a spacery przez 45 minut spali się tylko sto.) Codzienne wydatki na energię (lub kalorie) zmierzają do aktywności fizycznej. Do trzech czwartych kalorii spalanych każdego dnia są używane po prostu do zasilania podstawowych funkcji metabolicznych, takich jak oddychanie, pompowanie krwi i wszystkie różne czynności komórkowe związane z pozostaniem przy życiu. Zajęcia te odbywają się przez całą dobę, w tym podczas spania. Pomysł, że przestajesz spalić kalorie, gdy idziesz do łóżka, jest śmieszny.

Po trzecie, przechowywanie energii z żywności do przyszłego użytku niekoniecznie jest złą rzeczą. W rzeczywistości zdolność do wydobywania energii z żywności, a następnie przechowywania jej, aż do potrzebnych naszych komórek jest tak naprawdę sednem naszego układu trawiennego. Wyobraź sobie, jak by to było, gdyby spożycie pokarmu musiało być czasowe z wydatkiem energetycznym. To było tak, jakby potrzebować kogoś, kto będzie biegał obok samochodu i wlać benzynę do silnika podczas jazdy.

, ile jesz, jest ważniejsze niż wtedy, gdy jesz

oczywiście , musimy dopasować ilość energii, którą przyjmujemy do ilości zużywanej energii. Jeśli konsekwentnie przyjmujesz więcej niż używasz, nadwyżka będzie się gromadzić jako tkankę tłuszczową. Na szczęście nie musimy precyzyjnie zsynchronizować czasu.

, chociaż zgadzam się, że wycięcie przekąsek po zębach może być skutecznym sposobem na utratę wagi, to nie dlatego, że myślę, że jedzenie spóźnione jest spóźnione W ciągu dnia częściej będzie przechowywany jako gruby. Jest tak raczej dlatego, że po kolacji przekąski zwykle zapewnia wiele niepotrzebnych (i często pustych) kalorii. Uważam, że jeśli jesz odpowiednią ilość jedzenia dla swojego ciała, nie powinno to mieć większego znaczenia, gdy je jesz.

Powiązane: ile kalorii potrzebuję?

nowe badania sugerują, że czas ma znaczenie

, ale nowe badanie wyrzuciło zimną wodę na moją teorię. A przynajmniej znacznie zamienił wody. W tym badaniu śledziło kilkaset osób w programie leczenia odchudzania. Naukowcy odkryli, że ci, którzy zjadli większość swoich kalorii w drugiej połowie dnia, tracili wagę wolniej niż ci, których spożycie kalorii miało miejsce wcześniej – nawet chociaż obie grupy zjadły mniej więcej takie same typy i ilość żywności i miały je żywność i miały żywność, i miała Podobne wzorce ćwiczeń. Nawet naukowcy byli zaskoczeni tymi wynikami.

Nic dziwnego, że metabolizm organizmu różni się w ciągu dnia i nocy. W końcu mamy hormony, które cyklą w górę i w dół, nasza temperatura ciała zmienia się w 24 -godzinnym cyklu, a żywność może być przetwarzana mniej lub bardziej skutecznie o różnych porach dnia. Ale szczerze mówiąc, nigdy nie sądziłem, że te wahania będą wystarczająco duże, aby znacząco zmienić utratę masy ciała. Mogłem się mylić.

Nadal uważam, że to, co jesz, jest ważniejsze niż podczas jedzenia. Ale czas może odgrywać bardziej rolę, niż wcześniej przypisałem. Zwłaszcza jeśli aktywnie próbujesz schudnąć.

Jedz wcześnie, aby schudnąć

, oczywiście, jeśli chodzi o nasze ciała, jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich – i jeśli jeśli chodzi o wszystko – i jeśli To, co robisz, to dla Ciebie, nie trzeba tego zmieniać. Powiedzmy, że jesteś kimś, kto je zdrową dietę, ale którego czasy posiłku mają tendencję do wypaczenia później. Jeśli utrzymujesz zdrową wagę lub robisz stały postęp w kierunku zdrowej wagi i czujesz się komfortowo ze swoją obecną rutyną, myślę, że powinieneś się z tym trzymać.

Jeśli, z drugiej strony Ręka, pracujesz z utratą wagi i jesteś sfrustrowany powolnym postępem, myślę, że warto przeprowadzić eksperyment. Nie zmieniaj tego, co jesz. Po prostu redystrybuuj spożycie jedzenia, aby więcej kalorii miało miejsce wcześniej tego dnia. Wypróbuj bardziej śródziemnomorskie podejście i zjedz swój największy posiłek w połowie dnia i zjedz mniejszy posiłek pod koniec dnia. Zrób to przez kilka tygodni i sprawdź, czy twoje ciało reaguje inaczej. Jeśli zmiana czasu posiłków wydaje się mieć pozytywną różnicę, pomyślałbym, że chciałbyś trzymać się tego podejścia.

Jak zawsze chcę cię usłyszeć! Co działa dla Ciebie, a co nie? Jakie inne tematy żywieniowe chciałbym, żebym odkrył na podcastie. Opublikuj swoje komentarze i pytania tutaj lub na mojej stronie odżywiania Diva na Facebooku.

Women Walking Image od Shutterstock

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest certyfikowanym licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej rankingowych podcastów iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Czujesz, że sen się pogarsza? A może po prostu trudniej jest upaść lub zasnąć? Dzisiaj rozmawiamy z Dr. Chuck Crew o tym, dlaczego tak się dzieje, co możemy zrobić, aby poradzić sobie ze stresem i jak ustawić sen na sukces, gdy zbliżamy się do normy.

Autor: Jade Wu, Dr Savvy Psycholog z 7 maja 2021 11-minutowy Readepisode #342 Play Pause Słuchaj Kovidsomnia: Jak lepiej spać podczas pandemii, którą obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox. Szybki i brudny

Ponad rok tego zbiorowego stresora zbiorowego o nazwie Covid-19, jesteśmy szczególnie podatni na problemy ze snem. Niezależnie od tego, czy od lat miałeś kłopoty ze snem, czy właśnie zacząłeś, są rzeczy, które możemy zrobić, aby pomóc w powrocie na właściwe tory:

Obudź się o tej samej porze każdego dnia. Zdobądź dużo światła słonecznego przez cały dzień i staraj się być aktywny fizycznie i społecznie. Odłóż czas na planowanie, zmartwienie, zapisz rzeczy, które jesteś zestresowany w ciągu dnia. Zaufaj snu, aby być odpornym.

Dni zacierają się w jeden. Noce są niespokojne. Niepewność, wypalenie i izolacja gromadzi się w ciągu dnia, a my rzucamy i odwracamy, próbując pozwolić mu odejść w nocy, abyśmy mogli trochę zasnąć.

Dziesięć procent dorosłych amerykańskich już zaczynało bezsenność przed bezsennością przed COVID-19 Pandemic i być może wiele innych pojawiło się w klinikach (lub na WebMD) z nowo opracowanymi trudnościami ze snem. Niektórzy we świecie opieki zdrowotnej snu nazywali tę covidsomnię (czyli kłopoty snu w erze Covid). Dlaczego to się dzieje? Czy jest jakaś nadzieja? Co możemy zrobić, aby pomóc sobie lepiej Zapewnia kompleksowe usługi medycyny snu behawioralnego i prowadzi badania dotyczące korelacji i konsekwencji bezsenności w przewlekłych populacjach medycznych. Zapewnił wgląd w zmiany snu podczas pandemii Covid-19 i podkreślił swoje ulubione wskazówki dotyczące poprawy snu. Poniżej znajduje się skrócona transkrypcja naszej rozmowy:

Jade Wu: Dr Crew jest dziś wyjątkowym gościem specjalnym, ponieważ faktycznie się znamy. Jesteśmy kolegami w Society of Behavioural Sleep Medicine, gdzie staramy się uzyskać dobre słowo o metodach niezarakteryjnych do poprawy snu. Dr Crew, witamy w doświadczonym psychologie.

Dr. Załoga: Dzięki Jade. Dzięki za to, że mnie.

jade Wu: Jesteś idealną osobą, z którą możesz porozmawiać o snu pandemicznym, ponieważ jesteś głównym autorem w pracy naszego społeczeństwa na ten temat. Artykuł został zatytułowany: „Towarzystwo medycyny snu Covid 19 grupa zadaniowa: cele i rekomendacje podsumowujące do zarządzania snem podczas pandemii”… co jest długim kęsem. Zasadniczo mówi – oto tym, co naszym zdaniem byłoby pomocne dla snu pandemicznego. I byłeś głównym autorem. Więc zacznę od pytania, w jaki sposób pandemia wpłynęła na sen ludzi? Co pokazały ostatnie badania? Co zauważyłeś w klinice?

Pandemia to tylko wieczny tygrys zębów szabli na horyzoncie, stawiając nas na krawędzi.

Dr. Załoga: To świetne pytanie. Jak nie zmienił snu przez pandemię? Ostatnie badania naprawdę wykazały, że stres jest zwiększony. Sen jest na tylnym siedzeniu. Tak się dzieje mniej, ponieważ skupiamy się na innych rzeczach. Powinniśmy być skupieni na tym, że przed nami, stresor. Zarządzamy znacznie więcej pod względem obowiązków, wypełniając kilka ról-mamy rodziców, mamy pracę, staramy się pracować z domu. I wiele osób musi pracować dodatkowe godziny. I tak na te wszystkie sposoby jesteśmy w pewnym sensie ciągnięci w różnych kierunkach.

jade Wu: To prawie tak, jakby sen jest zaprojektowany tak, aby był rozciągliwy i adaptacyjny, zajmuje to miejsce, ponieważ jeśli jest to, jeśli jest to, jeśli istnieje a Tygrys Saber Tooth na horyzoncie… Nie będziemy spać, zostaniemy zwolnieni i gotowi do biegania lub gotowego do walki. To prawie tak, jakby pandemia jest po prostu wiecznym tygrysem zębów szablą na horyzoncie, stawiając nas na krawędzi.

Chuck Crew: Tak. Dokładnie i uwielbiam tę analogię. Kolejnym powodem, dla którego widzimy wiele problemów z snem podczas pandemii, jest to, że rzeczy, które zajmują miejsce na tylnym miejscu, są naprawdę ważne dla snu… jak dieta i ćwiczenia. Wiele osób niekoniecznie je tak dobrze, jak wcześniej lub ćwiczy tyle, spędzając znacznie więcej czasu w domu. Ekspozycja na światło słoneczne jest krytyczne, prawda?

i tak często w tych przypadkach zdajemy sobie sprawę z dryfu lub stajemy się mniej wiarygodne. Początkowo jest stresem, że dana osoba reaguje, ale potem jest to stres wywołany samym problemem snu. I tak jest ten ciągły cykl, który często, kiedy go widzimy, może być naprawdę trudno wiedzieć, gdzie interweniować. Gdzie mam wskoczyć, aby odzyskać rzeczy na kurs?

jade Wu: więc brzmi to, jakbyśmy mogli wpaść w błędne cykl.

Dr. Załoga: Tak. To ogromna negatywna pętla sprzężenia zwrotnego. Na wiele sposobów, dla niektórych ludzi skupiają się na snu dziś, albo, wiesz, po prostu próbując przetrwać dzień-aby nakarmić swoją rodzinę i zachować bezpieczeństwo. I tak często krytycznych kroków, które możemy zrobić, aby spać z powrotem na torze, nie są w stanie wystąpić głównie dlatego, że jest to tylko wizja tunelowa. Pod wieloma względami tak naprawdę nie było okazji nacisnąć przycisk resetowania.

jade wu: Więc kiedy mówisz o trafieniu przycisku resetowania lub snu na torze, jakie są niektóre z niektórych z niektórych z Najbardziej podstawowe lub fundamentalne rzeczy, które powinniśmy zrobić, odkładając na chwilę, że możemy nie być w stanie zrobić wszystkich tych rzeczy idealnie? Co byś zrobił, gdybyś yourpillstore.com/pl/ mógł?

dr. Załoga: Jak wspomnieliśmy, stres… upewniając się, że poświęcasz czas, aby pozwolić na sen. Jeśli pójdziemy, idź, idź, dopóki nie chcemy się rozbić pod koniec dnia, prawdopodobnie nie zrobisz tego pomyślnie. Jeśli jedziesz 80 mil na autostradę, a ty dochodzisz do wyjścia i kontynuujesz 80 mil na godzinę, prawdopodobnie nie zrobisz tego w jednym kawałku. I tak poznanie czasu na zakończenie pod koniec dnia jest bardzo krytyczne.

Wstajcie o tej samej porze każdego ranka – zjedz zdrowy posiłek, wyjdź na zewnątrz, spaceruj, zdobądź słońce.

Zdecydowanie wstawanie o tej samej porze każdego ranka. I to właściwie utwór, który wielu ludzi może zrobić w odwrotnej kolejności, lub poświęcają dużo na rutynie, w której idą spać w tym samym czasie, ale niekoniecznie są gotowi do snu w ten czas. I tak z tego powodu widzimy wiele bezsenności. I to byłoby czasy, w których chciałbyś zasnąć i nie śpisz, może dlatego, że twoje ciało nie jest na to gotowe. Więc to, co naprawdę polecamy, to po prostu wstawać o tej samej porze każdego ranka-staj się rutyną, bądź aktywny, zdobądź jedzenie w sobie, wyjdź na zewnątrz, spaceruj, zdobądź słońce.

Sen Will Will Wypełnij ostatecznie, jeśli masz taką samą rutynę i jesteś aktywny i przechodzisz te same ruchy w ciągu dnia, wówczas sen będzie musiał nastąpić, ponieważ z definicji jest to rodzaj konsekwencji wszystkiego, co robimy w trakcie dzień.