I zaufaj nam – będzie to działać głęboko w ich, no cóż, rdzeń.

Wyjmowana wkładka pozwala korzystać z niestandardowych ortezy lub w razie potrzeby bardziej wspierających wkładki, a teksturowany podeszwa jest ważna dla przyczepności podczas niesprzyjającej pogody. Dodaje Dr. Nelya Lobkova, podiatra certyfikowanego przez zarząd, nie powinieneś mieć żadnej szczelności wokół stawu u nogi ani górnej części stopy, ponieważ może to powodować drętwienie w palcach. Wokół palców u nóg powinna być również odpowiednia przestrzeń dla cienkiej warstwy ciepłego powietrza do krążenia i utrzymywania ciepłych stóp.

Według dr Lobkova buty zimowe powinny mieć minimum z tych trzech czynników: podeszwa zewnętrzna z przyczepnością, aby zapobiec poślizgnięciu, odpornym na pogodę materiału górnego, sztywnej podeszwy środkowej i wysokiego poziomu (średni lub wysoki poziom kostki) Aby uzyskać dodatkowe wsparcie kostki. Ciepło jest podyktowane przez wodoodporną cholewkę, która nie wpuszcza wilgoci do bagażnika i nie uniemożliwia ucieczki ciepła ciała. uprzednio. Kilka rzeczy, które sprawdzają moimi pacjentami [podczas szukania] dobrym zimowym butem jest upewnienie się, że nie możesz zgiąć butów na pół, mówi. Zgięcie pudełka na palce w górę jest w porządku i upewnij się, że licznik pięty jest mocny do wsparcia.

Jeśli nie możesz jednak przemyśleć przez mroźną pogodę, aby sprawdzić buty osobiście (i rozumiemy, i rozumiemy, To także pandemia), nie martw się. Zbadaliśmy, które buty zimowe są urocze, funkcjonalne i przeznaczone do chodzenia nawet w niesprzyjającej pogodzie.

Najlepsze buty zimowe dla kobiet

Sorel Lennox Shearling Waterproof Bot – 200,00 $

Sorel to prawie w zasadzie The King of Winter Boots i wszystkie ich oferty to tylko [pocałunek włoskiego szefa kuchni]. Biorąc to pod uwagę, jestem szczególnie zakochany w tych butach z niszczeniem języka. To naprawdę łączy dwie inspiracje w dużych stylach: punkowe dominatryki i milutkie młode jagnięta. A pięta, wierzcie lub nie, może być dla ciebie stabilizacją na dłuższą metę.

„Jeśli szukam niewielkiego pięty, szerokie masywne pięta jest lepsze niż wąska, spiczaste”, mówi dr Dr . Parthasarthy. „Niewielka pięta jest również pomocna, aby pomóc podnieść stopę ze śniegu.”

Sklep teraz SORL Explorer Carnival Bot – 90,00 $

Kolejna para z Sorel, ten but ma wodoodporne nylonowe tyłki i ciepłą podszewkę polaru. Gumowa podeszwa ma trochę przyczepności, aby powstrzymać się przed poślizgnięciem się na mokrych lub zręcznych ulicach.

Kup teraz Doc Martens Combs polarowy buta – 100,00 $

Uwielbiam Doc Martens, były moim butem, odkąd byłem 15, ale doświadczyłem również poważnie przemoczonych stóp, traktujących je przez śnieg. Już nie; Dokumenty otrzymują ulepszenie polaru, z izolowaną podszewką ciepłego powietrza i wodoodporną powierzchnią. Nic poza przytulnymi podeszwami i radosnymi spacerami do Bodega Odtąd.

Kup teraz powiązane historie Wszędzie, gdzie się odwrócisz, wygląda na to, że jest coś nowego, aby wiedzieć o podłodze miednicy. Niezależnie od tego, czy są to zdrowe porady sikujące, czy fakt, że nie wszyscy muszą robić kegle, często są niespodzianki. Na szczęście lub niestety do tej listy jest jeszcze jedna rzecz: napięcie podłogi miednicy może przyczynić się do bólu głowy. Ale nie martw się. To nie jest zagadka dna miednicy, abyś sam się rozplątał. Poprosiliśmy Heather Jeffcoat DPT, fizjoterapeutę dna miednicy, autora i właściciela Feminapt o rozbicie połączenia.

Zacznijmy od niektórych podstaw. Podłoga miednicy to grupa mięśni, które siedzą jak hamak w miednicy, wspierający narządy i kontrolując refleksy, takie jak sikanie, kupowanie i orgazm. Grupa mięśni działa również, aby ustabilizować rdzeń i pomaga w oddychaniu i krążeniu. To powiedziawszy, napięcie dna miednicy, osłabienie i luźność są dość powszechnymi problemami, zgodnie z kliniką Cleveland.

Napięcie podłogi miednicy występuje, gdy twoje mięśnie są chronicznie ciasne, potencjalnie utrudniając kontrolę pęcherza i jelita, a czasem powodując bolesne Cleveland Clinic mówi, że seks dla osób z pochwami Cleveland. Jest złożony i często trudno jest wyrzucić bezpośrednią przyczynę, ale przyczyny mogą wahać się od podstawowej osłabienia, niewłaściwej postawy lub oddychania, urazu podobnego do narodzin, wypadania lub po prostu odziedziczonego usposobienia, mówi dr Jeffcoat.

Powiązane historie. Kamicy mają reputację trudnego do celowania. Aby ich zwolnić, zwykle potrzebują szczególnej uwagi-dlatego korzystne jest wkładanie niektórych treningów specyficznych dla ukośnych. Te boczne mięśnie są odpowiedzialne za wszystkie ruchy obrotowe i rotacyjne, które wykonujesz na co dzień, a ponieważ są tak ściśle związane z twoimi plecami, utrzymanie ich silnych może pomóc uniknąć obrażeń i poprawić równowagę i postawę. Mięśnie te pomagają nam dać wiele tej bocznej stabilności i wsparcia bocznego wokół naszych niskich pleców, naszych kolców, a także naszych miednicy, mówi Chloe de Winter z Go Chlo Pilates.

Chociaż deski boczne są zwykle ruchem, aby utrzymać te mięśnie silne, cierpienie przez nich nie jest jedynym sposobem na wykonanie pracy. W najnowszym odcinku Good Moves De Winter zorganizował 11-minutowy trening Pilates z ukośnym bez wzroku. I zaufaj nam – będzie to działać głęboko do ich, no cóż, rdzenia.

Zaczniesz na kolanach z serią wygięć bocznych. W tych ćwiczeniach będziesz chciał mieć schowanie miednicy, aby twój rdzeń pozostał zaangażowany w miarę pochylania się i podnoszenia górnej części ciała. To staje się tak dobry skurcz w boku ciała w te skośne, mówi de Winter. Nic tak naprawdę nie wydaje mi się jak to ćwiczenie.

Powiązane historie Dzięki Well+Good Shop nasi redaktorzy postawili swoje lata know-how, aby wybierać produkty (od pielęgnacji skóry po samodzielne opiekę i nie tylko), które pokochają. Podczas gdy nasi redaktorzy niezależnie wybierają te produkty, dokonanie zakupu za pośrednictwem naszych linków może dobrze zarabiać+dobry prowizja. Szczęśliwe zakupy! Przeglądaj sklep

Koncepcja parowania masturbacji sesh z rytuałem kąpielowym nie jest nowatorski. W rzeczywistości, dla tych, którzy znaleźli się znacznie mniej samodzielnie, kiedy podczas pandemii wprowadzono rozkazy pozostania w domu, strategia była przyjemnością. Ale niezależnie od tego, czy po prostu zablokujesz drzwi i włączasz kran w celu uzyskania hałasu prywatności, czy używasz samego kranu jako narzędzia przyjemności, wykorzystanie czasu jako okazji do przyjemności jest planowy mądry. Nawet mądrzejszy? Dodając trochę więcej przyjemności z prysznicem z wodoodpornymi zabawkami erotycznymi.

„Przyjemność prysznicowa jest dobrym dodatkiem do praktyk zdrowia seksualnego, ponieważ pozwala na eksplorację seksualną poza sypialnią” – mówi seksuologa Shamira Howard, LCSW, który dodaje, że daje możliwość „znalezienia nowszych erogennych stref. A ponieważ prawdopodobnie prysznic co najmniej częściowo regularne, możesz sprawdzić dwa pudełka wellness-rozstrzygnięcie i przyjemne-kiedyś, przynosząc zabawkę seksualną pod prysznic lub wannę.

Przed schwyceniem każdego seksualnego Produkt zdrowotny do twojego prysznicowego caddy, pamiętaj o materiale produktu i rodzaju smaru, którego możesz z nim użyć. „Najbardziej przyjazny dla prysznica smar, silikon, nie pasuje do wielu silikonowych zabawek”, mówi dr Seksolog Carol Queen. To dlatego, że smary na bazie silikonu nie współdziałają dobrze z miękkimi substancjami.

Powiązane historie Być może nigdy nie skończyłeś pojemnika z sodą oczyszczoną – jak nigdy. Ale to wkrótce się zmieni. Naturalny mineralny wodorowęglan sodu (soda oczyszczona) jest często przewodzonym, ale wszechstronnym składnikiem, który można wykorzystać do zwiększenia zdrowia, gdy pijesz go rozpuszczony w wodzie, zgodnie z certyfikowanym trenerem osobistym i certyfikowanym specjalistą od żywienia fitness Britt Briton.

Zgadza się, soda oczyszczona ukryta z tyłu lodówki może być głównym składnikiem eliksiru bogatego w korzyści. W rzeczywistości książka Brandona Soda oczyszczona dla zdrowia przedstawia pięć różnych korzyści z napoju sody oczyszczonej.

5 powodów, dla których pić łyżkę sody oczyszczonej rozpuszczonej w szklance wody

1. Ulepszenie układu trawiennego

Problem z trawieniem jest typem rzeczy, która może wykoleić Twój dzień (szczególnie jeśli jesteś taki, który się denerwuje). Jeśli masz skłonność do nieszczęść o brzuchu lub po prostu chcesz zwiększyć ogólne zdrowie, Brandon doradza rozpuszczenie łyżeczki sody oczyszczonej w szklance wody w ośmiu uncjach wody, aby pomóc w utrzymaniu zdrowej równowagi pH w układzie trawiennym dla optymalnego trawienia, Minimalizowany refluks kwasowy i zdrowe funkcjonowanie jelit.

2. W celu promowania zdrowia sercowo -naczyniowego

Uszkodzony układ sercowo -naczyniowy może prowadzić do takich rzeczy, jak zmniejszona energia i negatywnie wpłynęło na funkcje umysłowe, trawienie i odporność, dodając, że problemy krążenia mogą prowadzić do możliwości poważnego zdrowia Stany takie jak choroby serca, przewlekłe choroby oddechowe i rozwój różnych problemów krwi. Mówi się, że łyżeczka sody oczyszczonej w ośmiu uncjach szklanki wody poprawia przepływ krwi, pomagając rozbić blokady.

Powiązane historie W styczniu nadszedł czas, aby ułatwić i dopracować zdrowe nawyki, z którymi możesz żyć na całą podróż wokół Słońca – i dalej. Zeciągnęliśmy pomoc ekspertów branżowych do opracowania trzech czterotygodniowych planów zaprojektowanych, aby pomóc Ci poruszyć ciało, jeść bardziej zrównoważone lub okazać sobie kochającą opiekę. Wybierz plan – lub trzy – i uderz odświeżenie. Uzyskaj program

Ile razy słyszałeś, że priorytetowe traktowanie własnej opieki jest dobre dla twojego zdrowia? Ile razy mówiłeś sobie, że będziesz miał czas na to, tylko po to, aby zdecydować, że naprawdę nie masz czasu?

Rozumiemy – Life jest zajęty, więc jeśli ustawiasz Cel priorytetu samodzielnego opieki w 2022 r. (Naprawdę ma mnóstwo korzyści), zaokrągliliśmy kilka rzeczy, które mogą pomóc.

, czy chcesz odświeżyć niektóre z twoich próbnych- i praktyki lub wdrażają nowe techniki odbudowy, te narzędzia do opieki-wszystkie z których można odebrać z Best Buy-są przemyślanym sposobem pomieszania spokojnych wibracji w codzienną rutynę (a nawet oszczędzanie cennego czasu). Więc usiądź wygodnie, weź kilka uważnych oddechów i zacznij dodawać do koszyka.

Przewijaj gadżety z Best Buy, które wspierają priorytetowe opiekę.

Bose Quietcomfort Earbuds – 280,00 $

Zabierz swój SESH ponowne pomijanie podcastów do następnego poziomu z tymi bezprzewodowymi wkładkami dousznymi o wysokiej wierności. Odłącz od rozproszeń i dostrajaj się do swoich ulubionych dżemów (lub podcastu lub audiobooka), a dzięki funkcji ranowania szumów naprawdę będziesz w stanie zerować wszelkie praktyki samoopieki.

kupuj teraz Shark Hyperair ™ z koncentratorem IQ 2-in-1; IQ Styling Brush – 230,00 $

Skuteczny sposób na uzyskanie więcej czasu na samodzielne opiekę? Dodaj urządzenie technologiczne do procedury stylizacji. Technologia Hyperair IQ płynnie łączy podgrzewane powietrze o wysokiej prędkości z jonizowanym powietrzem (z załącznikami, które inteligentnie bezpośrednią ciepło i przepływ powietrza), dzięki czemu możesz poświęcić więcej czasu na duże, głębokie oddech i mniej czasu na suszenie „Do”.

sklep. Teraz mikser Vitamix Ascent series 3500-650,00 $

Posłuchaj nas: Blender to tylko bilet na poprawę dobrego samopoczucia. Wymieszaj smaczny mrożony deser lub gęsty koktajl białkowy, a zaczniesz poczuć wibracje samoopieki z każdą łyżką lub łykiem. Ponadto ten blender jest samoczyszczącego (tak, naprawdę), a zwolnienie z pracy naczyń zdecydowanie liczy się jako sama opieka.

Kupuj teraz panasonic męski brodę na twarzy i groomer do włosów-80,00 $ <P <P

Podziel się wibracjami samoopieki z mężczyznami w twoim życiu dzięki temu narzędziem do pielęgnacji ładowania, które wynika z głównych punktów wydajności. Ma ogromne 39 ustawień i jest wyposażony w precyzyjny trymer brody i załączniki do włosów ciała, które usprawniają czas golenia w domu lub w drodze. Dwie minuty, które spędzasz szczotkowanie, czują się jak samodoukujący się z wspaniałą szczoteczką do zębów, która pomaga w jaśniejszym, bielszym uśmiechu dzięki zwężającym się włosie i mikro wibracjom, które czyści nawet najtrudniejsze do dostępu plamy i szczeliny.

zakupy Teraz Philips OneBlade Pro Hybrid Trimmer i Golarka do włosów – 80,00 $

Oto kolejny pomysł: sprawdź twarz i pielęgnację ciała w jednym zamachu. OneBlade Pro Hybrid Trimmer do włosów działa na mokrej lub suchej skórze. Wodoodporne narzędzie do włosów oferuje powłokę poślizgową z technologią szybkiego przecinającego się (200 razy na sekundę) dla szybkiego i ultrafomfyjnego golenia.

Kupuj teraz Hyperice Hypervolt 2 Pro-400,00 $ Jeśli ćwiczenia jest preferowane Metoda samoopieki, pokaż swojemu ciału trochę miłości, wzmacniając swoją rutynę regeneracji. Hypervolt 2 Pro to ta sama terapia masażu perkusji, której używają profesjonalni sportowcy, i uspokaja mięśnie o pięć zmiennych prędkości i do 3200 dotkniętych napięciem na minutę-przyczyniając się do przyspieszenia rozgrzewki i późniejszej pracy i przyspieszeniu powrotu do zdrowia. .

Kup teraz

Top Zdjęcie: Stocksy/Nuria Seguí

Tagi: zdrowy umysł, odnowienie roku, wskazówki dotyczące samoopieki Niezależnie od tego, czy biegasz po torze, rozdzierasz parkiet, czy spieszy się, aby załatwić sprawę w niedzielny wieczór, moc, której potrzebujesz, aby przejść przez to wszystko z dolnej części ciała. W tym odcinku Good Moves trener Traci Copeland prowadzi cię przez 16-minutowy trening dolnego ciała, który pomoże dać ciasteczkom, ścięgnach, pośladkach i rdzeniu siły, której potrzebują, aby przeprowadzić codzienne ruchy.

Copeland rozpoczyna trening od dwuminutowego rozgrzewki, aby krew płynęła do niektórych głównych grup mięśni. Rozciągniesz ścięgna, pośladki i quady, a następnie przełącz się przez zestaw bocznych rzutu, aby pracować z wewnętrznymi udami i miarkami naziemnymi, aby pomóc Ci znaleźć mobilność w biodrach. Otrzymasz również szybką dawkę cardio poprzez jogging na miejscu, wysokie kolana i skoki przysiadowe, które przetestują twoją wytrzymałość i podniosą tętno.

Dynamiczne rozgrzewki, takie jak ten, są Tak niezbędne, ponieważ nie tylko przygotowują twoje mięśnie, aby czerpać pełne korzyści z treningu, ale także pomagają poprawić twoją elastyczność i zakres ruchu. Elementy te pomagają ci na macie, ale są one również ważne dla funkcjonalnych ruchów, które prowadzisz w życiu codziennym – takie jak wchodzenie po schodach lub noszenie ciężkich artykułów spożywczych.

przez 16 lat 16 -Minut Trening, Copeland podkreśla znaczenie słuchania ciała i zapewnia korekty, aby złagodzić część presji na kolana i biodra, a także wzmocnienia, jeśli chcesz się wyrównać. Przewiń w https://harmoniqhealth.com dół, aby dowiedzieć się, jak wykonać 4 ruchy, których potrzebujesz do zestawu.

Powiązane historie Chwyć maskę i wejdź na dowolną siłownię, a na pewno zobaczysz dwie maszyny cardio, które mają dużo użycia: eliptyczne i bieżni. Na niektórych siłowniach oba elementy sprzętu treningowego są tak popularne, że dla każdego z nich jest lista rejestracji. Ale to nasuwa pytanie: w bitwie o eliptyczne kontra bieganie, który jest najskuteczniejszym treningiem?

Jest powód, dla którego tak wiele osób koncentruje się na kardio na siłowni. (Nie powalają treningu siłowego-to też ważne!) Trener fitness i trener prowadzący Meghan Takacs twierdzi, że cardio przynosi korzyści ciała, mózgu i samopoczucia psychicznego. Cardio jest naprawdę skutecznym sposobem zarządzania stresem – zwłaszcza teraz, gdy tak wielu ludzi czuje się przytłoczone, mówi. Jednym z powodów jest to, że ćwiczenia na kardio-w tym zarówno eliptyczne, jak i działające-mogą endorfiny uwalniania, znane jako dobre chemikalia w mózgu.